25 %
Заштеда 25 ден

Алатка за Лепливи Траки

100 ден 75 ден

Алатка – диспензер за нанесување и сечење самолепливи ленти и селотејп.

Нема на залиха

Опис

Ултра практична алатка – диспензер за нанесување и сечење лепливи ленти, траки, селотејп…

Иновативен ергономски дизајн, алатката е исклучително лесна за користење, и е наменета за големи траки и селотејпи со ширина до 6см.

Изработена од квалитетна ПП пластика во комбинација со челик, ќе ја користите повторно и повторно.

Забелешка: Можно е да има мала разлика во боите за разлика од приложените фотографии.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This