20 %
Заштеда 590 ден

Автомобил Џип со Далечинско – Go Sport

Original price was: 2950 ден.Current price is: 2360 ден.

Високо квалитетен графитен џип на далечинско управување 2.4G со вградени батерии кои се полнат.

Уште само 5 на залиха

Опис

Високо квалитетна играчка автомобил џип со модерен ергономски далечински управувач и прекрасен дизајн со графити.

Детално дизајниран, инспориран од ултра модерните возила по најтешки терени. Џипот едноставно плени со прекрасниот дизајн и вниманието на детали.

Џипот работи на моќен електро мотор од најновата генерација со смарт потрошувачка на енергија и моќност, што му овозможува на џипот да развие брзина од +15 км на час.

Џипот ќе ве воодушеви со квалитетната изработка и вниманието на детали,  а посебно импресионира амортизацијата. Едностанво кажано оваа играчка има најдобра амотртицација од сите слични играчки на пазарот.

Што значи дека амортизацијата во комбинација со квалитетните гуми со што му овозможува да се вози на секакви терени без проблем.

 

Во сетот има вклучено батерии на полнење (се полнат за само 2 ипол часа), и УСБ интерфејс кој може да го приклучите на полначот од мобилниот за да ги наполните батериите.

Далечинскиот управувач работи на фрекфенција од 2.4G и има досег до дури неверојатни 50 метри.

Децата со леснотија ќе ја возат благодарение на ергономскиот дизајн со сите функции при рака..

Одлична играчка со која гарантираме часови исполнети со забава и задоволство за целото семејство.

Димензии:

Димензии на пакувањето:

Џипот доаѓа во прикладно трговско пакување – идеално за импресивен подарок.. А од внатрешната страна играчката е додатно заштитена во стиропорска кутија.

Забелешка: За деца над 6 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This