15 %
Попуст 10 ден

Марамчиња за Чистење Јакни

55 ден

Сет од 12 влажни марамици натопени во специјална солуција идеална за чистење дамки на јакна и сите видови ткаенини.

На залиха

Опис

Сет од 12 влажни марамици натопени во специјална солуција идеална за чистење дамки на јакни и сите видови ткаенини.

Колку и да пазите понекогаш едноставно бељата си иде. И несакајќи вашата јакна или облека може да ги извалкате поприлично добро.

Но не очајувајте благодарение на овие специјални марамчиња кои се натопени во специјална солуција со формула за разградување на нечистотиите од сите видови текстилни ткаенини.

По обработката со марамчињата, вашето палто или облека ќе може повторно да ги користите.

Мали се и може да ги носите со себе насекаде, во паричникот, чантата или џебовите…

Димензии:

Сетот се состои од 12 марамчиња спакувани во ПП пакување со лепенка.

 

Забелешка: Само за надворешна употреба. Да се чува подалеку од дофат на деца. Да се внимава да не дојде до допир со очите или устата, а доколку дојде темелно да се исплакне со вода. Да не се вдишува – може да предизвика поспаност и несвестица.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This