25

Алатка за Чистење Одвод

(1 оценка од муштерија)

Original price was: 100 ден.Current price is: 75 ден.

Практична Алатка за чистење затнат одвод.

На залиха

Опис

Исклучително практична алатка за чистење затнат одвод.

Изработена од пластика дизајнирана со остри реси на краевите, идеална за чистење затнат одвод.

Лесна за употреба и најважно за брзи и ефикасни резултати, по употребата само измијте ја и складирајте до следната употреба.

1 коментар за Алатка за Чистење Одвод

  1. Ivona Srbinovska

    Поволна цена но неквалитетен производ, се крши при прва употреба.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This