25 %
Заштеда 65 ден

Декоративни Стикери – 15D

195 ден

Декоративни празнични стикери за прозорец или рамна површина, кои може да ги користите повторно и повторно.

На залиха

Опис

Прекрасен празничен декоративен украс кој можете да го залепите на прозорец, стакло, ѕид или било која рамна површина. Идеално доловување на празничната атмосфера во вашиот дом или деловен објект.

Изработено од високо квалитетна сјајна електростатичка фолија, лесно се вади и поставува, може да го користите повторно и повторно.

Димензии на целата композиција како на сликата:
70 x 50 см

Сетот доаѓа во форма на ролни кои може да ги залепите цели а секој елемент исто така е полу пресечен со шаблон и може да се поставува и поединечно.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This