35
35
35

Држач Џеб за Мобилни (1+1)

Original price was: 300 ден.Current price is: 195 ден.

Ултра практичен сет од 2 самолепливи џебови за телефони или далечински со закачалки достапно во различни бои.

Опис

Овој држач за мобилен телефон е идеален додаток за вашите комуникациски потреби. Со вградената можност за закачување на ѕид, овој држач ви овозможува да го држите вашиот мобилен телефон или далечински управувач на достапно и безбедно место. Овој држач е креиран со цел да ви обезбеди организација и пристапност на вашите уреди, истовремено го намалува просторот и идеално е за полнење.

Овој сет се состои од два држачи за мобилен телефон, достапни во различни бои. Ова ви дава можност да изберете оној држач што најдобро се вклопува со вашиот стил и простор. Двата држачи ги обезбедуваат сигурно закачување на вашиот мобилен телефон или далечински управувач на ѕидот, што ви овозможува удобност и лесен пристап.

Држачот е дизајниран со отвор на долната страна, што ви овозможува полнење на мобилниот телефон додека е закачен. Оваа карактеристика е извонредно практична и ви дава можност да го полните вашиот телефон со леснотија. Паралелно со тоа, држачот е опремен со закачалки на страните, што ви дава дополнителен простор за закачување на клучевите, кабли и други аксесоари.

Набавете го овој сет и осигурете си организиран простор и лесен пристап до вашиот мобилен телефон или далечински управувач. Искористете ги предностите од овој држач и уживајте во практичноста на безбедното и пристапно закачување.

Покрај мобилниот или далечинското можете да го користите за секакви други намени.

Може да ги користите во кујната, купатилото, детската, спалната, работната соба или едноставно кажано било каде во домот. А одлични се и за канцеларијата на работа.

Исклучително лесни за монтажа, Со леснотија ќе ги залепите скоро на сите површини.

Прово ја пребришувате површината и само ги залепувате на местото што сакате и ги користите по потреба.

Димензии:

Џебовите се достапни во 4 различни бои, и тоа достапни се две различни пакувања со по две бои, погоре кај кошничката може да изберете какво пакување со какви бои сакате да ви пратиме.

Производот доаѓа во блистер трговско пакување во боја идеално за подарок.

Цената е за еден сет со два држачи.

Додатни информации

Боја

Бело+Портокалово, Розево+Сино

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This