40

Држач Џеб за Аксесоари

Original price was: 200 ден.Current price is: 120 ден.

Ултра практичен самолеплив џеб за далечински, телефони и аксесоари, достапно во различни бои.

На залиха

Опис

Ултра практичен самолеплив џеб за далечински управувач, телефон, и аксесоари.

Колку често ви се случува да го барате далечинското од вашиот уред, со овие иновативни џебови, конечно ќе си определите место на ѕидот за вашите далечински и секогаш ќе ви се при рака.

Одлични се и за чување на телефонот додека се полни, бидејќи од долната страна има специјален отвор за кабелот.

Во џебовите може да држите  буквално се, од далечински, до телефони, до различни предмети и аксесоари до клучеви и ножици.

Може да ги користите во кујната, купатилото, детската, спалната, работната соба или едноставно кажано било каде во домот. А одлични се и за канцеларијата на работа.

Изработката од високо квалитетна мека АБС пластика, во комбинација со практичен дизајн, овие џебови ќе ги користите повторно и повторно.

Доаѓаат со двострана самолеплива силиконскса влошка кои само ги поставувате од задната страна.

Исклучително лесни за монтажа, Со леснотија ќе ги залепите скоро на сите површини.

Прово ја пребришувате површината и само ги залепувате на местото што сакате и ги користите по потреба.

Димензии: 9 x 11 x 3.5 см

Џебовите се достапни во 6 различни бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 џеб.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This