20 %
Попуст 10 ден

Марамчиња за Чистење

40 ден

Сет од 12 влажни марамици натопени во специјална солуција идеална за чистење и на најтврдокорните дамки и нечистотии.

На залиха

Опис

Сет од 12 влажни марамици натопени во специјална солуција идеална за чистење и на најтврдокорните дамки и нечистотии.

Колку и да пазите понекогаш едноставно бељата си иде. Може да ја извалкате вашата работна површина со мрсни и тврдокорни дамки.

Но не очајувајте благодарение на овие специјални марамчиња кои се натопени во специјална солуција со формула за разградување на нечистотиите од секаков вид.

По обработката со марамчињата, вашите работни површини или предмети ќе сјаат како нови.

Мали се и може да ги носите со себе насекаде, во паричникот, чантата или џебовите…

Димензии:

Сетот се состои од 12 марамчиња спакувани во ПП пакување со лепенка.

 

Забелешка: Само за надворешна употреба. Да се чува подалеку од дофат на деца. Да се внимава да не дојде до допир со очите или устата, а доколку дојде темелно да се исплакне со вода. Да не се вдишува – може да предизвика поспаност и несвестица.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This