20

Комбиниран Штрафцигер (8во1)

Original price was: 250 ден.Current price is: 200 ден.

Универзален комбиниран штрафцигер во форма на пенкало со 8 додатоци.

На залиха

Опис

Исклучително практичен комбиниран штрафцигер во форма на пенкало кој ќе го користите со задоволство во годините што доаѓаат.

Мултифункционален шрафцигер. Овој сет од 8 во 1 е идеален за секоја поправка.

Сигурно сте се нашле во ситуација да ви треба шрафцигер и сте барале да позајмите од некого. Сега овој сет во облик на пенкало ви нуди едно поинакво искуство. Во само неколку чекори, добивате 8 различни шрафцигери кои ќе ви бидат доволни за сите поправки.

Шрафцигерот и додатоците се изработени од метали со висок квалитет кој ви гарантираат долготрајност и издржливост.

Само отворете го горниот дел и сменете го обликот на шрафцигерот и добивате сосема различни 8 шрафцигери.

Димензии: 13 x 110 мм

Исклучително лесно за користење и поставување на додатоците..

Идеално за ситни поправки и брзи фиксови. А благодарение на иновативниот дизајн во форма на пенкало може да го носите и во вашиот џеб.

Производот е достапен во 4 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 штрафцигер.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This