40

Нано Гума Влошки (сет70)

Original price was: 300 ден.Current price is: 180 ден.

Револуционерни лепливи влошки од нано гума, која може да ја користите користите повторно и повторно..

На залиха

Опис

Иновативнен сет од 70 лепливи влошки изработени од нано гума .

Ова е производ кој кога ќе го видите во акција ќе се чудите како е можно и ќе се посомневате на сопствените очи, дури и ќе се штипнете случајно да не сонувате..

Лентата од нано гума е исклучително практична, лепи многу јако од двете страни и ќе бидете пријатно изненадени колкав товар издржува.

Со долгогодишно истражување, и усовршување на нано технологијата се развиени овие гуми со  СУПЕР СИЛНА ЛЕПЛИВОСТ која не остава траги, може бесконечо да се лепи одлепува и лепи  3 пати повеќе од претходните производи.

Или кажано со едноставни зборови држачите имаат ултра леплива нано полимерска површина која е исто како милиони вакум смукалки. Со леснотија ќе ги поставувате и отстранувате вашите предмети и гаџетиповторно и повторно. А доколку се извалка само измијте го со млака вода и повторно ќе лепи како ново.

ШИРОКА УПОТРЕБА, оваа револуционаерна нано подлога може да има широка употреба и тоа за држење на телефони, далечински, камери, звучници, филџани, клучеви, дури може и да отстрани прашина или влакна од домашното милениче од облеката или лаптопот.

Може да се залепи на огледало, стакло, бела табла, метал, кујнски плочки, автомобил. Може да држи било што залепено на било што.

Користете го вашиот таблет и мобилен без употреба на раце, идеално при работа, готвење, чистење, или било каква друга активност..

А доколку ви сакате да ја користите повторно или ви се извалка, не грижете се, само измијте ја со вода, исушете ја природно и ќе лепи како нова на денот кога сте ја купиле.

Ова е ЕКОЛОШКИ производ и може да се рециклира,  НЕТОКСИЧНО лепливата Нано гел подлога е направена од ултра квалитетен гел, кој не е отровен, и не и штети на вашата кожа. „ВЕ МОЛИМЕ САМО ДА НЕ ГО ЈАДЕТЕ“

 • Карактеристики:
 • Инстанто фаќа и држи
 • Држи и хоризонтално и вертикално
 • Се закачува на било која површина
 • Уникатен нано полимерски дизајн
 • Се чисти со вода
 • Компактни може да ги носите насекаде
 • Може да се користи повторно и повторно
 • Не остава траги
 • Флексибилно и вискозно
 • Отпорно на температура до 300°С

 

Димензии:

Цената е за еден сет со 70 нано влошки.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This