30 %
Заштеда 85 ден

Огледала за Мртов Агол

280 ден 195 ден

Ултра практични огледала за ретровизор за елиминација на мртвите точки.

Опис

Кога претекнувате, преминувате од една лента во друга или кога возите во рикверц мора да имате совршена прегледност, што не е секогаш случај со класичните ретровизори.

Ви ги претставуваме овие практични мини кружни огледала кои се лепат на вашите ретровизори за совршена прегледност на патот.

Огледалата се исклучителни лесни за поставување, имаат квалитетна 3М леплива подлога. Истите може да ги ротирате се додека не го постигнете совршеното видно поле.

Сетот се состои од:
2 кружни огледала

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×