10

Организер за Документи

Original price was: 550 ден.Current price is: 495 ден.

Ултра практичен организер за документи со држач за очила кој се поставува на сонцебранот во вашиот автомобил. Изработено од високо квалитетна еко-кожа.

На залиха

Опис

Возите ве запира сообраќајна полиција ви бара документи, нервозно ги барате а не ви текнува каде сте ги ставиле…

Или пак, возите, сакате да си ги ставите очилата, ги барате не може да ги најдете, кога ќе ги најдете извалкани се, па се нервирате бидејќи не се гледа јасно…

Еве идеално решение:

Исклучително практичен, квалитетен организер за документи со држач за очила.

Исклучиотелно лесно се поставува на сонцебранот, и вашите документи и очила секогаш ќе ви бидат на дофат при рака.

Покрај документите и очилата во дизајнот има место и за пенкало, многу корисно доколку сакате да направите брза забелешка. А има и комора за чување пари.

Вашата возачка, сообраќајна дозвола, картичките, очилата и пенкалото уредно ќе си бидат организирани на дофат.

Изработено од високо квалитетна еко-кожа, достапно во 3 прекрасни бои. Лесно за монтажа и демонтажа.

Прекрасен производ кој ќе го користите повторно и повторно…

 

Димензии:

 

Организерот е достапен во 4 3ои. Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This