50 %
Заштеда 150 ден

Огледало – Козметичко

150 ден

Ултра практично дрвено козметичко огледало.

На залиха

Опис

Високо квалитетно дрвено и исклучително практично козметичко огледало, кое ќе го користите повторно и повторно.

Благодарение на инвентивниот дизајн, огледалото лесно се склопува и расклопува и може да го носите дури и во вашата чанта.

Исклучително стабилно и практично, ќе го користите со задоволство.

Димензии:
Висина 23 см
Ширина 15 см

Огледалото е достапно во 2 нијанси, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви пратиме нијанса по случаен избор.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This