15 %
Заштеда 50 ден

Организатор за Софа

340 ден 290 ден

Практичен организатор за софа или фотелја со кој вашите есенцијални аксесоари секогаш ќе ви бидат при рака.

Опис

Исклучително практичен организатор – послужавник кој може да го поставите на вашата софа, фотелја или кауч.

Пијалокот, грицките, телефонот и далечинските управувачи секогаш ќе ви бидат при рака, со овој прекрасен производ максимално ќе ја зголемите ефикасноста на вашиот простор и значително ќе си го олесните секојдневието.

Димензии:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×