25

Штитници за Автомобил

Original price was: 500 ден.Current price is: 375 ден.

Сет од 4 високо квалитетни штитници за вратите на вашиот автомобил. Достапни во повеќе бои.

На залиха

Опис

Паркирате и излегувате отварајќи ја вратата милиметари плашејќи се да не ја оштетите вратата од блискиот ѕид или автомобил…

Еве решение со кое трајно ќе си ги заштитите вратите на вашиот автомобил.

Ви го претставуваме овој ултра практичен сет од 4 квалитетни штитници кои исклучително лесно се поставуваат на автомобилските врати, те само се залепуваат на претходно исчистено и суво место.

Изработени од квалитетна пластика, може да ги користите на сите видови возила без разлика на моделот, дискретни и незабележливи а штитат.

Доаѓаат и со 3М самолепливи ленти за стабилно фиксирање страна.

Може да ги залепите на најиспакнатите делови на вратите, а може да ги заштитите и вашите ретровизори.

Сетот се состои од:
4 Силиконски штитници со должина од 11.4 см

Димензии:

 

Штитниците се достапни во бела и во црна варијанта (сиви нема на залиха) доколку имате преференца за боја пишете во забелешка какви да ви пратиме, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случеан избор.

Цената е за 1 сет со 4 штитници во иста боја. Пакувани во блистер пакување.

Погленете и видео презентација за производот:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This