30 %
Заштеда 150 ден

Организатор за Ташна во Автомобил

500 ден 350 ден

Ултра практичен организатор – држач за чанта помеѓу автомобилските седишта.

Опис

Овој инвентивен организатор-држач ќе ви помогне вашата чанта и аксесоари секогаш да ви се на дофат. Жените знаат што значи пристап до ташната во секој момент.

Покрај ташната во организаторот може да го користите и за чување на вашите аксесоари и гаџети, лаптоп, таблет, документи итн…

 

Понекогаш се појавува нов производ кој едноставно е створен за вашите потреби, ова е еденод тие ќе се сложите, нели…

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување, идеален е и за подарок…

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×