20 %
Заштеда 80 ден

Пепеларник за Автомобил со ЛЕД

320 ден

Ултра практичен пепеларник за автомобил со вградена ЛЕД светилка и прекрасен прекрасен дизајн, достапен е во 3 прекрасни  металик бои.

На залиха

Опис

Овој ултра практичен пепеларник за автомобил, едноставно плени со својата функционалност и прекрасен дизајн, а достапен е во 3 прекрасни металик бои.

Може да го држите во комората за шишиња или по потреба на ваше прикладно место во автомобилот.

Пепеларникот е дизајниран од пушач шофер и мислено е на се, има одличен обрач за тресење на пепелта како и држач за цигарите доколку треба да ви се слободни рацете.

 

Капакот совршено лепи со комората, што го затворите веднаш се затвара пристапот на воздух, идеално за гаснење на неизгаснатите отпушоци, и заштита од непријатен мирис. Воедно лесно се одвртува за темелно чистење на комората.

Пепеларникот има вградена лед светилка идеална за ноќно возење, батеријата трае долго, а кога ќе и помине векот лесно е за замена..

 

Ова е задолжителен производ за секој шофер пушач. А освен во автомобилот може да го користите на сите други места каде што е дозволено пушењето.

Димензии:

Пепеларникот е достапен во 3 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви пратиме боја по случаен избор.

Цената е за 1 пепеларник.

Забелешка:
Пушењето е лоша и штетна навика и е опасно по здравјето.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This