40

Комбинирана Алатка за Мерење

390 ден

Комибинирана ласерска алатка за мерење, со вградени васерваги, метро и линијар.

На залиха

Опис

Иновативна комбинирана ергономска алатка за мерење, која се состои од ласерски мерач-маркер, 3 васерваги, лента за мерење и линијар.

Доколку сакате се во домот да ви е поставено прецизно и под конец ова е вистинската алатка за вас, со леснотија ќе ги поставите сликите, полиците и ѕидните декорации, идеална е и за столарски и градежни работи.

Алетката емитува, хоризонтални, вертикални и вкрстени ласерски зраци, кои се вклучуваат и исклучуваат со вградениот прекинувач(копче). Со трите стратешки поставнеи васерваги, секогаш ќе може прецизно и рамно да ја завршите работата. На долната страна има алуминиумски линијар од 15см, а алатката има и вградено лента-метро со должина од 2.5м

Димензии: 63mm * 35mm * 188mm

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This