10

Универзален Клуч

1125 ден

Високо квалитетен мултинаменски крокодилски универзален клуч.

На залиха

Опис

Ултра практичен високо квалитетен мултинаменски универзален клуч, тн крокодилски клуч кој ги заменува сите можни клучеви.

Изработен од високо квалитетен карбонизиран нерѓосувачки челик, лежи прекрасно во раката и е исклучително лесен за користење, ова е производ кој ќе го користите повторно и повторно.

Универзалниот тн крокодисли додаток се состои од десетици челични прачки кои се прилагодуваат во согласност со навртката што сакате да ја завртите или одвртите благодарение на инвентивниот дизајн одговараат на сите видови завртки и навртки.

Доаѓа и со додаток за бор машина и додатокот без проблем покрај на крцкалката може да го користите и со бор машина.

Значи нема потреба повеќе од разни клучеви, доволно е да си га набавите универзалниот клуч со кој ќе ги завршите сите работи.

Сетот се состои од крцкалка, приклучок и крокодилски клуч.

 

Уште кога ќе го фатите во рака, веднаш добивате чувство на квалитет и врвна изработка.

Идеално за сите видови поправки со вртење и брзи фиксови.

Димензии:

Производот доаѓа во прекрасно блистер трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This