10 %
Заштеда 50 ден

Метален Ленир – 100см

450 ден

Високо квалитетен иноксен ленир со должина од 1 метар.

На залиха

Опис

Метален ленир (линијар) изработен од нерѓосувачки челик – инокс со должина од 100 см.

 

Доколку сакате се да ви е поставено прецизно и под конец ова е вистинската алатка за вас, идеална е и за столарски и градежни работи.

Од едната страна е нумерирана со сантиметри а од другата со инчи. Алатката има и отвор и може да ја закачите за лесно чување и секогаш да ви е при дофат.

Производот доаѓа во пластична фолија иделан за чување.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This