35 %
Заштеда 210 ден

Организатор за Гепек

600 ден 390 ден

Ултра практичен квалитетен организатор за багажникот на вашиот автомобил, а може да се користи и за организација на предметите дома.

На залиха

Опис

Се нервирате бидејќи гепекот ви е во хаос, или кога пазарувате немате соодветно место да ги поставите ќесите?

Ви го претставуваме овој исклучително практичен организатор со кој конечно ќе ставите ред.

Конечно се што имате во багажникот ќе ви биде организирано и при рака, нема да ви се шуткаат, валкаат и оштетуваат предметите.

 

Идеално е и за транспорт на вашите ќеси од пазар, а кога не го користите благодарение на инвентивниот дизајн се склопува и завзема многу малку простор.

Организаторот има три комори, и надворешни џебови.

изработен е од дебел материјал, стои и држи цврсто, а ќе бидете пријатно изненадени колку многу ствари ќе соберете и ќе ви остане и место.

Освен во автомобилот организаторот ќе ви се најде и во домот, може да си ги подредите домашните реквизити и предмети, секогаш на дофат.

Организаторот е толку практичен што ќе ви стане есенцијален аксесоар, ќе се прашувате како порано сте можеле без него…

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This