25 %
Заштеда 95 ден

Држач за Ќеси – Компактен

380 ден 285 ден

Иновативен држач за ќеси за собирање на сметот, кој може да го поставите во вашиот автомобил или дом.

На залиха

Опис

 

Ви го претставуваме компактниот држач за ќеси, за ултра лесно собирање, чување и отстранување на сметот. Идеален за вашиот автомобил, но може да го корисите и во домот, како на пример спалната, детската, купатилото итн…

Изработен е од квалитетна пластика и се состои од 3 дела: внатрешен и надворешен обрач, и држач кој може или да го залепите или да го поставите во зависност од местото.

Држачот може со леснотија да го поставите на вентилацијата во автомобилот или да го залепите на било која рамна површина, нема потреба од лепење, бушење, ковање…

На држачот може да ги закачите сите можни ќеси, вклучувајќи ги и оние од вашите шопинг сесии во тинекс, веро, рамстор, кам, итн…

 

Ова е еден од оние производи, кој откога ќе започнете да ги користите, ќе се прашувате како претходно сте можеле без истиот…

 

Карактеристики и погодности:
Ултра практичен и компактен
Ги држи сите видови ќеси
Лесна монтажа
Може да се мие
Ја елиминира потребата од канти за отпадоци
Идеално за долги патувања

 

Димензии: 170 x 95 x 22 mm

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This