35

Ароматизер Рефил

85 ден

Ароматизер-освежувач на воздухот во шишенце за ароматизација и сузбивање на непријатните мириси.

На залиха

Опис

Шишенце со 10 милилитри ароматизер, кое може да го користите како рефил на вашиот ароматизер во автомобилот, или за ароматизирање во вашиот дом.

Достапни се повеќе мириси

Доколку имате преференца за арома, пишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Цената е за еден примерок!

 

содржина

  • 1 шишенце со 10мл ароматизер

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This