33

Портабл Џакузи (Luxury Spa)

Original price was: 7490 ден.Current price is: 4990 ден.

Трансформирајте ја вашата бања во сензуален рај…

 

На залиха

Опис

 

Постои ли подобар начин да се релаксирате по стресниот ден освен со Луксури Спа и со вградената функција за ароматерапија? Како да сте во некој луксузен клуб, но во комфорот и приватноста на вашиот дом.

Без комплицирана инсталација. Едноставно поставете го душекот во кадата, приклучете го цревото и вклучете. Изборот на различна програма, значи дека можете да уживате во нежна, ралаксирачка бања со меурчиња … … или по интензивна масажна програма за изморени  или повредени мускули …

Сето ова на дланката од вашата рака бидијќи Луксури Спа доаѓа со далечинско управување. Дури се лепи на страната од вашата када. Издигнете го вашето разгалено Луксури Спа искуство за едно цело ниво, со можноста за ароматерапија. Само неколку капки од вашето омилено есенцијало масло во кертриџот и Луксури Спа ќе ја претвори вашата бања исполнета со привлечна, стимулативна арома.

Трансформирајте ја вашата бања во сензуален рај, кој едноставно не сакате да го напуштите.

 

1 СЕТ Luxury Spa се состои од:

  • мек воздушен душек
  • главна единица со црево до душекот
  • далечинско управување со батерија
  • три кертриџи за есенцијално масло
  • резервни памучни подлоги

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This