60

Магична Нано Крпа

Original price was: 300 ден.Current price is: 120 ден.

Иновативна магична микрофибер нано крпа. Ова е новата крпа над сите крпи, ќе ја користите повторно и повторно со големо задоволство и леснотија.

Нема на залиха

Опис

Магичната Нано Крпа е новата крпа на сите крпи, ќе бидете вчуденовидени од својствата и карактеристиките и ќе ја користите повторно и повторно со големо задоволство и леснотија.

Оваа двострана супер магична нано крпа е изработена со најнова иновативна нано технологија, од полимерски нано микрофибер,  со револуционерни карактеристики. Крпата е мека и пријатна кога ја држите во рака. Издржува високи температури без да и се наруши интегритетот.

Апсорбира големо количество вода, а дамките од крпата лесно се отстрануваат со вода.
Може да ја користете мокра и сува и нема непријатен мирис. Идеална е за секаков вид површина отстранувајќи секаков вид нечистотија и секакви дамки без да и наштети на површината и што е најважно не остава никакви траги. Друга вежна карактеристика е што крпата исклучително лесно се мие само со вода за секунда.  Употребувајте ја како сунѓер за миење садови, а и како сува крпа за бришење на измиените садови.

Крпата е нежна на допир и пријатна во раката, може да ја користите на сите површини (стакло, домашни апарати како на пр. ТВ, компјутер и сл., за бришење на прашината на екранот, мебелот, подот и др., во кујната, дневната итн.)

Може да ги користите, суви, со вода и со средство за чистење. Со леснотија ќе ги отстраните дамките, без да оставите трага, нема капење, траги од бришење на прозорците, нема неред, крпата одговара за секоја површина. Крпата е антибктериска и спречува развивање на микроорганизми, појава на мувла и лош мирис.

Ова е иновативен производ кој ќе го промени начинот на чистење. Оваа крпа е специјално дизајнирана да ги привлече сите нечистотии и честици без да остави траги. Без разлика дали станува збор за стакло, стаклена површина, апарати или други површини, нашата магична нано крпа ќе ви обезбеди перфектен резултат и беспрекорна чистота.

Оваа крпа е изработена со специјална нано технологија, која ја прави извонредно ефикасна и удобна за употреба. Крпата е перфектно прилагодлива за различни површини и задачи на чистење. Таа е способна да ги премести и задржи мрснотиите, маслата и другите загадувања на своето нано микрофибер платно без да остави траги од влага или водени отпечатоци.

Крпата е идеална за домашна употреба и за професионални корисници. Чистењето на прозорци, огледала, керамички површини и други стаклени предмети никогаш не било полесно и ефикасно. За разлика од другите крпи, магичната нано крпа ги отстранува мрснотиите без губење на влага или оставање на водени отпечатоци на површината. Дополнително, оваа крпа е толку издржлива што може ида се искористи повеќе пати пред да се измие.

Ова е производ кој не смеете да го пропуштите нарачајте веднаш и пробајте, ќе бидете вчудоневидени.

Ќе ја користите повторно и повторно со леснотија и задоволство и ќе се прашувате како порано сте можеле без истата.

Димензии: 30 x 30cm

Цената е за 1 крпа

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This