10 %
Попуст 5 ден

Марамчиња за Чистење Обувки

45 ден

Сет од 10 влажни марамици натопени во специјална солуција идеална за чистење на кондури, чевли, штикли, итн..

На залиха

Опис

Сет од 10 влажни марамици натопени во специјална солуција идеална за чистење на сите видови обувки, како и аксесоари изработени од кожа или еко кожа.

Колку и да пазите, со тек на време вашите обувки секогаш ќе се извалкаат.

Но не очајувајте благодарение на овие специјални марамчиња кои се натопени во специјална солуција со формула за чистење и освежување на кожа и еко кожа, вашите обвуки ќе може да ги светнете за миг во секое време. Одлични се и за ташни и чанти.

По обработката со марамчињата, вашето кондурите и чантите ќе сјааат како нови.

Мали се и може да ги носите со себе насекаде, во паричникот, чантата или џебовите…

 

Сетот се состои од 10 марамчиња спакувани во ПП пакување со лепенка.

 

Забелешка: Само за надворешна употреба. Да се чува подалеку од дофат на деца. Да се внимава да не дојде до допир со очите или устата, а доколку дојде темелно да се исплакне со вода. Да не се вдишува – може да предизвика поспаност и несвестица.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This