20 %
Заштеда 245 ден

Универзален Клуч

985 ден

Високо квалитетен мултинаменски универзален клуч.

Уште само 3 на залиха

Опис

Ултра практичен високо квалитетен мултинаменски универзален клуч, кои заменува дури 48 различни алатки.

Изработен од високо квалитетен карбонизиран нерѓосувачки челик, со прекрасна ергономска обвивка, лежи прекрасно во раката и е исклучително лесен за користење, ова е производ кој ќе го користите повторно и повторно.

Универзалниот клуч има по 4 ротирачки калапи од двете страни  со различни големини, а благодарение на инвентивниот дизајн одговараат на сите видови завртки и навртки.

Значи нема потреба повеќе од разни клучеви, доволно е да си га набавите универзалниот клуч со кој ќе ги завршите сите работи.

А благодарение на ротирањето на калапите може да го користите и во тешко достапни места, завртувачки или одвртувајќи под агол од 45 степени.

Уште кога ќе го фатите во рака, веднаш добивате чувство на квалитет и врвна изработка.

Идеално за сите видови поправки со вртење и брзи фиксови.

Производот доаѓа во прекрасно блистер трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This