20

Траен Маркер

Original price was: 25 ден.Current price is: 20 ден.

Траен маркер, достапен во 3 бои, за забелешки и маркирање кој ќе го користите повторно и повторно.

Цената е за 1 маркер.

Нема на залиха

Опис

Колку често сакате да маркирате некој предмет со што ќе си го олесните секојдневието.

Со трајниот маркер може да ги бележите предметите, аксесоарите, стварите, кутиите итн..

Маркерот е достапен во 3 бои: Црна, Црвена и Плава. Доколку имате преференца за боја пишете во забелешка во спротивно ќе ви пратиме боја по случаен избор.

Цената е за еден маркер.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This