20 %
Заштеда 60 ден

Градинарски Алатки (сет4)

240 ден

Исклучително практичен сет од 4 градинарски алатки.

На залиха

Опис

Прекрасен градинарски сет од 4 исклучително практични алатки.

Еве идеално и комплетно решение за вашето градинарско хоби. кој се состои од алатка за дупчење на почвата и правење место за засадување на расадот, алатка дозер за семе, алатка за вадење на расадот како и помала дупчалка за ослобдување на расадот од почвата.

Иработено од високо квалитетна пластика, ултра издржливо и трајно, ќе го користите со леснотија и задоволство во годините што доаѓаат.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This